Preduzeće ZOF ELEKTRO DOO će 2011. godine prvi put samostalno učestvovati na Beogradskom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća "TEHNIČKI NOKAUT", koji se održava od 09.05.2011. do 14.05.2011. u hali 1A. Tom prilikom ćemo prikazati i prezentovati paletu naših proizvoda, kao i usluge koje nudimo.
Pozivamo sve poslovne partnere i zainteresovane da nas posete tokom trajanja sajma.

 

 

               

              

ZOF ELEKTRO DOO
Adresa:
Balkanska 36B
Čačak
32000
SRBIJA

Telefon: +381 32 310 265
Faks: +381 32 310 265
Broj mobilnog telefona: +381 69 310 265 1
http://www.zofelektro.com

Informacije: Zoran Milosavljević (Generalni direktor - vlasnik)
zofa@zofelektro.com
+381 69 310 265 1

Snežana Božović (Industriski menadzer)
snezana@zofelektro.com
+381 69 310 265 3

Milan Matović (Razvoj, 3D projektovanje, mehanička simulacija)
milan.matovic@zofelektro.com
+381 69 310 265 8

Aleksandar Domanović (Proizvodnja hardvera)
aco@zofelektro.com
+381 69 310 265 7

Sara Čvorović (Administrativni radnik)
sara@zofelektro.com

Bogdan Jelesijevic (Proizvodnja hardvera)
bogdan.jelesijevic@zofelektro.com

Mihajlo Vuksanovic (Proizvodnja hardvera)
mihajlo@zofelektro.com

Bogdan Gostiljac (Proizvodnja hardvera)
bogdan.gostiljac@zofelektro.com

Slobodan Vucicevic (Proizvodnja hardvera)
slobodan.vucicevic@zofelektro.com

Veljko Kurjak (Softver inzenjer)
veljko.kurjak@zofelektro.com

Mladen Obradovic (Softver inzenjer)
mladen.obradovic@zofelektro.com

Darko Todorovic (Softver inzenjer)
darko.todorovic@zofelektro.com


SPOLJNI SARADNICI

Mihailo Tatović (Razvoj hardvera i softvera)
mihailo@zofelektro.com